JAPIM AMBIENT 5+1+2 ME QIRA NE RRUGEN E DURRESIT!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim ambient 5+1+2 me qira prane Qendres ne Rrugen e Durresit.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues ne rruge kryesore prane Hotel Colosseo.

Organizohet nga:
* Ambjenti ndenjes
* Kuzhina
* 2 Tualete
* 4 Dhoma gjumi
*1 Ballkone
*2 Depo

Ambienti jepet bosh dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si: klinike dentare, laborator,estetike etj.

Per me teper informacion, ju lutemi na kontaktoni!!!


Informacion
Sip. Totale:

173 m2

Sip. e brendshme:

173 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

344

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin