EKSLUSIVE, SHESIM APARTAMENT TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANË BULEVARDIT TË RI NË PASKUQAN. - Century 21 Albania
Përshkrim

RINGSIDE RESIDENCES
Projekti më i ri bashkëkohor pranë Bulevardit të Ri në aksin verior të tij dhe Unazës së Madhe në Paskuqan!

Ringside Residences do të jetë një kompleks rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroj trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, sic janë Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranës, Sistemimi i Liqenit të Paskuqanit, si dhe në prespektivë krijmi i Pyllit Orbital.

Pikërisht vendndodhja ku pozicionohet kompleksi e bën atë të jetë shume atraktiv për nga vetë mundësia lidhëse e drejtpërdrejt të Bulevardit të Ri me liqenin e Paskuqanit.

Informacion mbi kompleksin:
● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi.
Këtu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati përdhe njesi biznesi).
● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse.
● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur.
● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij.
● Fasadë me termoizolim dhe tullë dekorative për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga
atmosfera e jashtëme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi.
● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues.

► Perberja e Kompeksit
Projekti përbëhet nga 4 Objekte banimi dhe shërbimi, 7 Kat mbi Tokë dhe 2 Kat nëntokë (parkime) me apartamente dhe njësi biznesi të projektuar me kujdes për të ofruar hapësira të bollshme, me detaje të bukura dhe me ndriçim dhe ventilim natyror.

► Tipologjitë e Apartamenteve në komples janë si më poshtë:
- Apartament 1+1 me sipërfaqe 63 m2; 67 m2 & 73 m2
- Apartament 2+1 me sipërfaqe 91 m2 & 101 m2
- Apartament 2+1+2 me sipërfaqe 104 m2 & 110 m2
- Apartament 3+1+2 me sipërfaqe 130 m2

► Cmimi duke filluar nga 950 Euro/m2

Për më shumë informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

63 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

5318

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Lidhja e Prizrenit, Paskuqan

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin