Shesim apartamente ne lagjen 2 - Century 21 Albania
Përshkrim

- Apartamentet do te ndertohen ne nje objekt 3 katesh dhe do te jene me tipologji 3+1
- Ne secilin kat do te ndodhet 1 apartament
- Mundesi zgjedhjesh orientimit dhe katit
- Punimet do kryhen teper cilesore dhe bashkekohore
- Zona karakterizohet per qetesine dhe ajrin e paster
- Objekti do te disponoje poste parkimi

Per cdo informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

354

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Lagjja 2

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin