SHITET AMBIENT BIZNESI NE DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

SHITET AMBIENT BIZNESI NE DURRES!
Ambient komercial per shitje prane Muzeut ne Durres prane rruges Andon Naci.
Me siperfaqe 52m2, Ideale per zyre ose ambjent sherbimi.
Organizohet ne hapsire open space e ndare ne 2 ambjente
Zona eshte e qete dhe nje nga zonat me te mira
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

52 m2

Sip. e brendshme:

52 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

457

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Andon Naci,Durres, Qendra e Durrësit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin