Shesim Apartament 2+1 Prane Rr. Dibres! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament 2+1 Prane Rr. Dibres!

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te sapondertuar dhe organizohet nga salloni bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, tualetin dhe 2 ballkone.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit ku ndodhen vetem dy apartamente ne kat. Eshte i pajisur me panel diellor.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem te me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

91 m2

Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

734

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin