SHITET APARTAMENT 2+1 NE GREEN COAST RESIDENCES - Century 21 Albania
Përshkrim

Në një nga destinacionet kryesore të rivierës Shqiptare ofrojme për shitje një apartament super të investuar.

Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe organizohet në një ambjent ndenje së bashku me gatimin, verandë me pamje nga deti, dy dhoma gjumi, një tualet, oborr 62 m2 dhe një parkim.

Të dhënat teknike:
Sip apartamentit 114.2
Sip oborri 62m2
Sip parkimit 15.4 m2

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për çdo informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

192 m2

Sip. e brendshme:

182 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1703

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Green Coast Residences, Dhërmi

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin