SHESIM AMBIENT KOMERCIAL BUZE RRUGE, STADIUMI DINAMO - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet në zonën pranë Stadiumit Dinamo, një nga zonat më të preferuara për zhvillimin e biznesit.

Informacion mbi pronën:

• Lokacion strategjik, buzë rrugës kryesore.
• Sipërfaqe neto: 129.7 m²
• Sipërfaqe bruto: 150.4 m²
• Pozicionohet në katin 1 të një ndërtimi të ri.
• Organizimi: Hapësirë Open Space + 2 Tualete me aspirim.
• Me fasadë xhami dhe pamje nga rruga kryesore, cka bën të mundur një reklamim eficient të biznesit tuaj.
• Totalisht i investuar: punime gipsi, ndricim LED etj.
• I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Mundësi ideale investimi,aktualish i dhene me qera mujore per nje kompani prestigjoze.

Për më tepër informacione dhe për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

122

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin