Ambient për Zyra me Qira tek Rruga Panorama, tek Quartum Residence - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient për zyra në katin e 6-të tek Rruga Panorama, fare pranë Bulevardit të Ri, me çmimin prej 800€/muaj dhe me sipërfaqe totale prej 106.6 m². E vendosur në një nga zonat me dinamike të kryeqytetit, Quartum Residence është një kompleks që ofron sipërfaqe banimi dhe ambiente tregtare. Ambientet e gjelbëra të cilat rrethojnë kompleksin, i shtojnë vlerë cilësisë së jetesës që Quartum Residence si dhe një mundësi e shkëlqyer për të zhvilluar aktivitetin e biznesit tuaj. Fare pranë bulevardit të ri dhe me akses ne unazën e Tiranës, pozicionimi është tepër i favorshëm si për të arritur Qëndrën e qytetit ashtu edhe për të dalë nga qyteti në drejtim të autostradës, aeroportit etj

• Sipërfaqja neto është 93.9 m²
• Sipërfaqja bruto është 106.6 m²
• Viti i ndërtimit: 2023
• Ideal për biznese të ndryshme ose zyra

Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Kati:

6

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

501

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Panorama, Ish Stacioni i Trenit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin