Ambient Komercial per Shitje tek Kodra e Diellit! - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek Kodra e Diellit sjellim per shitje ambient komercial.
Me nje siperfaqe totale prej 110m2 ambienti ndodhet ne rruge kryesore me akses direkt, fasade xhami me mundesi shume te mira reklamimi dhe eshte i pershtatshem për të ushtruar aktivitete të ndryshme biznesi si: klinikë mjekësore, dentare, laborator, zyra, call centre, palestër, show-room.
Aktualisht eshte i dhene me qira.
Cmimi i negociueshem.

Per me shume informacion me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

419

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin