Shitet Penthouse Unik! - Century 21 Albania
Përshkrim

I punuar me dedikim, me nje mjeshteri arkitekturore e cila kap dhe nxjerr ne pah cdo detaj te ketij Penthouse, ndihem i lumtur qe pritja mori fund dhe sot mund tjua prezantoj ekskluzivisht ne shitje kete penthouse aq te vecante, i ndodhur ne zonen e Astririt, Tirane.

Siperfaqe totale 517m 2 se bashku me 200 m2 tarrace ne shfrytezim per panele.
Siperfaqe e apartamentit neto 167m2
Siperfaqe te perbashketa 22m2
Siperfaqe verande 323 m2
Kati i 7-te

Organizimi :
Koridor Shperndares
Ambient ndenje dhe ngrenie
2 Dhoma Gjumi
1 Studio qe mund te pershtatet sipas deshires dhe nevojave ne nje dhome gjumi extra.
2 Tualete ku njeri eshte me dritare
2 Ballkone

Veranda e madhe ku perfshin:
Pishine
2 ambiente ndenje
Oborr
Tualet
Taraca ne shfrytezim ka Panele diellore per autonomi energjie elektrike.

Investime te kryera ne Penthouse
*Oxhak funksional
*Sistem kapot i brendshmem edhe ne tavan. Me polisterol 4cm i zi me perberje karboni. Shoqeruar me foto
*Vetrata termike dopio xham
*Vetrata e sallonit Supreme 520 Alumil
*Instalime hidraulike multistratto
*Panele diellore per autonomi energjie elektrike
*Sistem ngrohje qendrore chiller smart
*Parket Ac5
*Sistem smart komandim qendror dyer alarm kamera
*Lavanderi
*Paisje Samsung
*Innovo

Per me shume informacion me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

517 m2

Sip. e brendshme:

167 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Penthouse

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

3042

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin