Apartament Modern 2+1+2 për Qira tek Kika 2, Komuna e Parisit - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira Apartamenti Modern 2+1+2 tek Kika 2, në një ndër komplekset më të dëshiruara të momentit në Komunën e Parisit. Struktura e tij përfshin një korridor, sallon të rehatshëm, kuzhinë, ballkon, dy dhoma gjumi, garderobë dhe dy tualete, njëra prej të cilave është e pajisur me dritare. Ky apartament siguron një jetesë mjaft komode dhe ndodhet në një zonë shumë të kërkuar me akses të shpejtë dhe të lehtë.


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

93 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

461

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin