Apartament Luksoz 1+1 për Shitje në Kompleksin Turquoise Marina, Gjiri i Lalzit - Century 21 Albania
Përshkrim

Zbuloni komoditetin dhe qetësinë në këtë apartament 1+1 prej 96.73 m², i vendosur në Kompleksin prestigjioz Turquoise Marina, në Gjirin e Lalzit. Me çmim total prej 175,000 €, ky apartament ofron një ambient jetese të mahnitshëm, afërsi me plazhin e bukur të Hamallaj, dhe akses të lehtë në Tiranë, Aeroport dhe shumë pranë atraksioneve turistike të Kepit të Rodonit. Ndodhet në katin e dytë të një pallati pesëkatësh dhe përfshin një verandë prej 19.5 m², ku mund të relaksoheni dhe të shijoni pamjen.

• Sipërfaqja neto: 64.9 m²
• Sipërfaqja bruto: 96.73 m²
• Sipërfaqja e verandës: 19.5 m²

Për detaje të mëtejshme, ju lutemi të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

97 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

315

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Turquoise Marina, Hamallaj, Gjiri I Lalzit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin