Shitet apartament 1+1 prane Komisariatit Nr.4 - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje godine nje kateshe me 3 hyrje te vecuara nga njera-tjetra, ofron mundesi parkimi dhe sheshpushimi si dhe ka nje akses shume te shpejte me rrugen kryesore qe te con tek spitalet apo ne zonen e Kinostudios.
Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenjie bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi si dhe nje tualet.
Ka nje siperfaqe te paraqitur ne certifikate prej 53m2.

Shitet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim.

Mund te jete nje mundesi ideale investimi pasi zona ka nje trend kerkese per qira nga studente apo familjare.

Per me teper informacion jeni te lutur te kontaktoni!!!


Informacion
Sip. Totale:

58 m2

Sip. e brendshme:

53 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1785

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin