SHITET AMBIENT KOMERCIAL BUZE RRUGE NE BULEVARDIN MIGJENI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjent komercial per shitje ndodhet ne nje nga zonat ne zhvillim prane Bulevardit "Migjeni".
Pozicionohet buze rruges kryesore dhe ka vizibilitet maksimal.
Aktualisht ambienti esht i ndare ne dy dyqane dhe njekohesisht jan te dhena me qira
Zona ka te gjithe facilitetet duke e bere nje mundesi te art investimi.

Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

88 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Kati:

o

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

249

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi i Ri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin