JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE ISH BLLOKU! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Ish Bllokut.

Informacion mbi apartamentin:
•Kati 6
•Sipërfaqe Totale: 116M2
•Kubaturë e Rregullt
•Orientim Jug-Lindje
•Ndricim Natyral

Organizimi:
•Sallon i bollshëm dhe ambient gatimi i vecuar
• Korridor shpërndarës
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 2 Ballkone


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, në një pallat të ri të mirë administruar.

Për më shumë informacion më kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

116 m2

Sip. e brendshme:

116 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

207

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin