PALLATI ME SHIGJETA, HOTEL PER SHITJE - Century 21 Albania
Përshkrim

Prane Pallatit me Shigjeta, shesim hotel i cili eshte ne gjendje pune.

SIperfaqe: 682m2
Hoteli eshte 5 kate
Dhoma: 16
Tualete: 17 tualete
Recepsion
Lavanderi

Lokacioni eshte i mire pasi ndodhet prane rrethrrotullimit, cka e ben te aksesueshem si dhe mundeson dalje te shpejte nga Tirana.

Aktualisht, hoteli eshte i dhene me qira cka e ben dhe nje mundesi te mire investimi.
Disponon Dokumentacion te plote hipotekor.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

682 m2

Sip. e brendshme:

682 m2

Dhomat e gjumit:

16

Tualetet:

16

Kati:

5

Lloji:

Hotel

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

399

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Pallati me Shigjeta, Pallati me Shigjeta

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin