Ne Kashar, Pas Brunes, Shesim Toke Industriale! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen Kashar-it, pas Brunes, shitet toke industriale.
Toka ndodhet prane shinave te trenit dhe e ka aksesin nga Domja, gjithashtu eshte nje toke me studim dhe ne juridiksionin e bashkise Tirane.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit!


Informacion
Sip. Totale:

5580 m2

Sip. e brendshme:

5580 m2

Sip. Toke:

5580 m2

Lloji:

Industrial Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

170

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kashar, Kashar

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin