Ambient Komercial për Qira në Zonën e zhvilluar të Ali Demit - Century 21 Albania
Përshkrim

Ky ambient komercial, me sipërfaqe totale prej 108 m², ndodhet në zonën shumë e kërkuar dhe të zhvilluar të Ali Demit, Tiranë. Është i disponueshëm për qira dhe ofron hapsira të bollshme për zyra ose biznese të ndryshme.

• Sipërfaqe neto: 97 m²
• Sipërfaqe bruto: 108 m²
• Ambienti është i përshtatshëm për zyra ose biznese të ndryshme

Ju lutemi na kontaktoni për detaje dhe informacion shtesë.
Çmimi është i negociueshëm.


Informacion
Sip. Totale:

108 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

219

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ali Demi, Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin