Shitet Toke ne Lunder! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke ne Lunder!
Toka ka nje pozicion shume te favorshem, me akses te menjehershem ne disa rruge kryesore. Eshte shume e pershtatshme si per projekte rezidenciale per banim, ashtu edhe per projekte me karakter ekonomik. Gjendet shume prane TEG si dhe bizneseve te tjera ne kete zone.
Vendndodhja dhe siperfaqja e madhe e kesaj toke, te ofrojne mundesi te shumta shfrytezimi dhe investimi per ndertim.

Toka eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per cdo informacion shtese mos hezitoni te me kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

10000 m2

Sip. e brendshme:

10000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

202

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin