SHITET NJESI E PERSHTATUR NE APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN E BARRIKADAVE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Rruga e Barrikadave, Shesim Njesi e pershtatur ne Apartament 2+1.
Apartament ka nje siperfaqe 60m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ambienti organizohet nga korridori ,salloni bashke me kuzhinen ,2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon.
Shitet totalisht i arreduar si ne foto.
Disponon Dokumentacion te Plote Hipotekor.

Per me shume informacion ose vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

606

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Barrikadave

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin