RESIDENCA KODRA E DIELLIT, SHESIM DUPELX 3+2 DHE 2 POSTE PARKIMI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim super dupleks te mobiluar ne rezidencen "Kodra e DIellit".
Zona ne te cilen ndodhet rezidenca eshte mjaft e kerkuar per shkak te faciliteteve dhe kushteve te jeteses qe ofron.
Secili kat eshte 72.9 m2, ne total 145 m2.
Dupleksi eshte i organizuar ne nje sallon super te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, dy tualete te tjera dhe verande me siperfaqe 62 m2.
Dupleksi eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.
Prona ka dhe dy post parkimi te perfshire ne cmim.

Duplex do te jetë i disponueshem per vizita nga data 1 Mars!
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

207 m2

Sip. e brendshme:

145 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Duplex

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

382

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit 1, Kodra e Diellit Residence

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin