SHITET TOKE NE VOSKOPOJE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke /are.
-Toka ndodhet ne fillim te fshatit Voskopoje .
-Ndodhet 50 m larg rruges automobilistike.
-Toka ka siperfaqe 1660m/2 ,por mund te shitet dhe gjysma e saj .
-Zona eshte me perparesi per zhvillim agro-turizem.
Për më shumë informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

1660 m2

Sip. e brendshme:

1660 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

646

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Voskopojë

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin