JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA BUZE RRUGE, BLLOK! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet Ambient komercial me qira buze rrruge ne nje nga zonat me te preferuara te Bllokut.
Ambienti ne katin zero ka siperfaqe totale 166 m2, kur organizohet open space dhe nje tualet.
Ambienti ne -1 ka siperfaqe 132 m2, organizohet me dy ambiente si magazine dhe nje tualet.
Prona eshte e pershtatshme per Showroom, Bar-Lounge-Restorant, Institucione te ndryshme, Supermarket etj
Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

298 m2

Sip. e brendshme:

298 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

358

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga "Sami Frasheri", Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin