OKAZIONE VILASH per shitje ne Preze!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Prezes shume afer Tiranes, 10 min nga aeroporti Nene Tereza, ne nje zone te qete, te gjelberuar, large zhurmes me te gjitha fasilietet sjellim per shitje 3 vila nje kompleks rezidencial te mirembajtur i cili ne total ka 5 vila individuale total te ndertuara.
Tipologjia e vilave eshte e strukturuar me 3 kate ndertim, truall, pishine dhe vend parkimi. Ndertimi i vilave eshte realizuar me gur natyral, ka sistem te eficences energjitike dhe standart superior. Vilat jane ideale per investime ne hoteleri, hosteleri ose AIRbnb.

Organizimi i cdo vile:
Kati 0: 130m2
Kati 1: 130m2
Kati 2: 100m2

Vilat momentalisht jane ne fazen open space dhe ndahen sipas kerkesave te klientit. Dorezohen te perfunduara nga pronari.
Cmimi i shfaqur eshte vetem per 1 vile. Hipoteka del ne momentin e dorezimit.

Per me shume informacion me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

400 m2

Sip. e brendshme:

360 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

539

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Prane Kalase se Prezes, Prezë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin