ZYRA ME QIRA+POST PARKIMI, PRANE RR. MYSLYM SHYRI - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje prej ndertesave me te reja dhe moderne ne zonen e Myslym Shyrit.
Me nje siperfaqe prej 76.01 m2, eshte i organizuar ne dy ambiente pune, nje tualet dhe nje ballkon te madh.
Ka nje organizim te rregullt te hapesirave te brendshme, me orientim Perendim gje e cila mundeson ndricim natyral per pjesen me te madhe te dites.

Lokacion mjaft i favorshem i ndodhur pas Gjykates se Tiranes dhe pak metra nga rruga Myslym Shyri.
Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimj dhe eshte net.

Disponohet ambient i njejte me te njejten siperfaqe edhe ne katin e 4-t.

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

76 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Office

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

262

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin