SHITET NJESI KOMERCIALE NE ASTIR - Century 21 Albania
Përshkrim

NJESI KOMERCIALE PER SHITJE NE ASTIR
Informacion:
• Kati 0
• Sipërfaqe bruto 71

Apartamenti disponon:
• Ambient open space
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme
• Ambienti ofron mundesi te shumta per ushtimin e aktiviteteve te ndryshme ne pjesen e indurstise, mundesi parkimi para ambientit
• Ambienti ende nuk disponon certifikate, eshte ne proces te saj dhe parashikohet te dal mjaft shpejt

Për nje shoqerim apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

263

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin