Magazina per Qira prane TEG! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ofrojme me qira ambient magazinash prane Teg- siperfaqe shfrytezimi 750 m2 dhe truall 1000 m2. Prona lokalizohet ne nje pozicion shume strategjik ne afersi te qendres tregtare "Teg" e pershtashme per zhvillim aktivitetesh te ndryshme si magazinim apo prodhim fale aksesit dhe infrastruktures qe kjo zone rezidenciale dhe komerciale ofron.
Ambienti eshte open space, aktualisht ne gjendje pune i shfrytezuar nga pronari.
Prona eshte pjese e nje blloku magazinash te cilat jane ne funksione aktivitetesh te ndryshme.

Cmimi perfshin Tatimin ne burim.

Per informacione shtese mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1000 m2

Sip. e brendshme:

714 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

367

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin