Apartament 2+1+verande mbrapa Inxh. se Ndertimit! - Century 21 Albania
Përshkrim

21 Dhjetori, pas Inxhinjeris se Ndertimit shitet apartament 2+1+verande me siperfaqe 141.04m2 (nga te cilata 60.94 m2 Sip verande), kati 4 pallat i ri me ashensor me vetem 4 apartamente ne kate.
Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe verande.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vitit 2018, me sistem kapot. Apartamenti eshte i gjithi me parket, shitet si ne foto.
Orientimi Lindje/Veri.

Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.


Informacion
Sip. Totale:

141 m2

Sip. e brendshme:

141 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1815

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mbrapa Inxh. se Ndertimit, 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin