SHITEN 2 AMBIENTE KOMERCIALE NE 'DOWNTOWN ONE' - Century 21 Albania
Përshkrim

SHITEN 2 ambjente biznesi ( Dyqane ) ne 'Down Town One'.
- Ambientet ndodhen ne katin e 2, dhe kane nje siperfaqe prej 76.67m2 secili.
- Mundesi e mire investimi ose edhe zhvillim biznesi.

Downtown One ofron 5 kate në funksion të zhvillimit të ambjenteve komerciale si destinacion i markave më prestigjoze.
Vendndodhja dhe vizibiliteti i Downtown One janë vlera të shtuara për të zhvilluar brandin tuaj.
• Katet 0-4.
• 2 Ashensorë të dedikuar dhe 1 shkallë elektrike.
• Holl i dedikuar për zonën tregtare.

Objekti, i cili do të jetë ndërtimi më i lartë në Shqipëri me një lartësi prej 144m, do të jetë plotësisht funksional në vitin 2024.
- Me një vendndodhje strategjike pranë qendrës së Tiranës, Downtown One ndodhet në zonën më ekskluzive e të lakmuar për jetesë dhe zhvillim biznesi. Lidhet drejtpërdrejtë me akset kryesore: me unazën e vogël, vetëm 10 minuta larg unazës së madhe, 2 minuta larg Bulevardit Qendror dhe me akses të pakrahasueshëm me institucionet qendrore e vendore dhe sektorin financiar.
-Veçoria më interesante e stilit arkitekturor është harta e Shqipërisë e skalitur në qendër të fasadës së jashtme dhe kombinimi i ballkoneve dhe llozhave që simbolizojnë malet e Shqipërisë.

• Ofrohen dhe poste parkimi sipas preferences ne katet -1, -2, -3, -4 dhe ne -5 me cmim ekstra.

Per me shume informacion, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

77 m2

Sip. e brendshme:

77 m2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

262

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Down Town One, prane ETC, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin