Shitet hapësira Multi-funksionale tek Mbikalimi i Komunës së Parisit 320,000€ | 190 m² - Century 21 Albania
Përshkrim

Hapësira multifunksionale si ambient per depo, magazina, zyra apo parkime jane në shitje, vendosur strategjikisht tek Mbikalimi i Komunës së Parisit, katin -1.
Ideal për një larmi të gjerë biznesesh dhe aktivitete.

• Sipërfaqe totale 190 m²
• Dokumentacion i plotë me hipotekë

Për detaje të mëtejshme, ju lutemi të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

190 m2

Sip. e brendshme:

190 m2

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

183

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin