Tek Liqeni I Kombinatit, Shesim Toke Buze Liqenit. - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek Liqeni i Kombinatit, pas kodres se diellit, shitet toke buze liqenit. Toka eshte e sheshte dhe pozicionohet buze liqenit te kombinatit cka te jep mundesi fantastike per ta zhvilluar per te ndertuar nje bujtine apo agroturizem, restorant por pse jo dhe biznese te tjera. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit .


Informacion
Sip. Totale:

6000 m2

Sip. e brendshme:

6000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

169

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kombinat, Kombinat

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin