JEPET ME QIRA NJESI BIZNESI TEK ALTANA, PARKU OLIMPIK I TIRANES! - Century 21 Albania
Përshkrim

JEPET ME QIRA NJESI BIZNESI TEK ALTANA, PARKU OLIMPIK I TIRANES!

Informacion mbi Pronën:
- Kati 0
- Ndërtim i 2024 buzë rrugës kryesore
- Pozicionim korner në objekt
- Sipërfaqe totale: 140m2
- Sipërfaqe Verande: 40 m2 e shfrytëzueshme

Ambienti dorëzohet bosh duke përfshirë:
- Dyer të brendshme dhe të jashtme
- Vetratë xhami
- Dysheme parket/pllakë
- Tualete + aksesorët e nevojshëm
- Patinim i mureve
- Sistemi elektrik + hidraulik

• Ambienti disponon edhe dy poste parkimi në -1 të cilat janë të përfshirë në çmim.

Për më shumë detaje më kontakto!


Informacion
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brendshme:

140 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

4

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1018

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kosovarëve

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin