Apartament 2+1+2 ne shitje DowntownOne! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament i tipologjise 2+1+2 tek “Downtown One”, ne rrugen e Elbasanit ngjitur me qendren tregtare “ETC”.
Ky apartament ka nje siperfaqe totale prej 171.66 m2 dhe organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje dhome teknike dhe nje ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e 23-te me orientim veri-perendim.
Downtown One do t’ju ofrojë gjithçka ju nevojitet, qendër fitnesi dhe spa, salla konferencash dhe seminaresh, bar, restorant, kënd argëtimi për fëmijë, cilësi elitare ndërtimi, sistem qëndror ngrohje-ftohje-ventilim, sistemi Smart-Home, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta. Ndriçim dhe akustikë optimale etj.
Ndertimi eshte 144 metra i lartë, me sipërfaqe totale të shfrytëzueshme prej 77,000 m2, me një vendodhje strategjike pranë qendrës së kryeqytetit teksa lidhet drejtpërdrejt me akset kryesore, me unazën e vogël, vetem 10 minuta nga larg unazës së madhe, 2 minuta larg Bulevardit Qëndror.
Per me teper informacion, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

172 m2

Sip. e brendshme:

137 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

23

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

211

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga e Elbasanit, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin