AMBIENT KOMERCIAL TEK LION PARK REZIDENCE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient komercial ne nje nga rezidencat me te reja dhe me elitare ne kryeqytet

Pozicionohet ne Katin 0
Siperfaqe totale 255 m2
Organizohet ne open space i pershtatshem per showroom.

Per me shume informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

255 m2

Sip. e brendshme:

255 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Shop

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

349

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin