SHESIM APARTAMENT 1+1 NE SELITE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament 1+1 ne nje kompleks me godina 3 kateshe.
Kompleksi eshte i perfunduar.
Apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine , nje dhome gjumi, tualet me dritare dhe nje ballkon.
Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Sip. e brendshme:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

636

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin