EKSKLUZIVE! SHITET APARTAMENT 2+1 MUNDESI PAGESE ME KESTE, NE REZIDENCEN "LIBURNA" FAZA 1, MALI I ROBIT! - Century 21 Al...
Përshkrim

Përshkrim
Shpërndaj :
Apartamenti me siperfaqe te brendshme 71.3 m2 dhe sip.totale 85.56 m2 .Organizohet ne salle ndenje + kuzhine,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri ne ndertim, teper cilesor me standarte europiane.
Vendodhja eshte prane plazhit te Golemit dhe e aksesueshme nga rruga kryesore.
Nje rendesi te madhe, per kompleksin LIBURNA i eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi midis pishave, hapesira per shetitore e argetimi, xhiro me biciklete duke menduar per te gjitha moshat .
Parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi .
Pallati eshte ne faze punimesh, afati i perfundimit eshte ne vitin 2025.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

86 m2

Sip. e brendshme:

71 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

243

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem, Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin