SHITET APARTAMENT 2+1 NDERTIM I RI I SAPO PERFUNDUAR NE GOLEM !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Pallati ku ndodhet apartamenti sapo ka perfunduar dhe eshte punuar me nje standart te larte dhe cilesore , ndoedhet ne nje nder zonat me te frekuentuara ne Golem.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim me orjentim nga jug-lindja , ka nje siperfaqe te brendeshme prej 79 m2 dhe 89m2 ne total .

Per me shume info ose nje vizite ne prone na telefononi ose ejani ne zyren tone ne Golem !!!


Informacion
Sip. Totale:

89 m2

Sip. e brendshme:

79 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

189

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin