Shesim apartament 1+1 tek Golden Gate , prane Maternitetit te Ri! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes mbi Maternitetin e Ri!
Pozicionohet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe 56.59 neto dhe 64.51 bruto.
Disponojm tipologji te ndryshme apartamentesh .
Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brendshme:

57 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Withdrawn

Website Views:

426

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ali Demi, Brryli

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin