Shesim Apartament 4+1+2 perballe Maternitetit te Ri! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament 4+1+2 perballe Maternitetit te Ri!

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe organizohet nga salloni, kuzhine e ndare, depo, kater dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Mundesi shume e mire banimi dhe investimi pasi prona eshte ne buze rruge kryesore cka mundeson reklamimin.

Prona disponon edhe nje parking te mbyllur dhe te rrethuar jashte pallatit.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem te me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

152 m2

Sip. e brendshme:

152 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

346

Dokumentacion:

Ka hipoteke



Kontakto Agjentin