Shesim Apartament 3+1+2 Prane Rr. Dibres! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament 3+1+2 Prane Rr. Dibres!

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te sapondertuar dhe organizohet nga salloni bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit ku ndodhen vetem dy apartamente ne kat. Eshte i pajisur me panel diellor.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem te me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

116 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

448

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin