JEPET ME QERA PAPAFINGO 2+1+2 NE GOLEM ME PAMJE DETI !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

JEPET ME QERA PAPAFINGO 2+1+2 NE GOLEM ME PAMJE DETI !!!
Papafingo ndodhet vetem 50 Metra larg plazhit te Golemit .
Ndodhet ne 7-te te nje pallati me mire administrim .
Organizohet ne 1 dhome ndenje ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe nje ballkon te madh me pamje nga deti.
Per me teper informacione ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

122 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

105

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin