Apartament 2+1 per Qera ne Bllok - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1 per Qera ne Bllok. Orientohet nga salloni ndenjes, kuzhina, dy dhomat e gjumit,dy tualetet si dhe ballkoni bollshem qe ofron nje pamje relaksuese. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 123 m te brendshme dhe ndodhet ne nje nga pallatet me elitare te Bllokut. Lirohet ne daten 5 Mars. Per me shume info na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brendshme:

123 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

114

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin