Dupleks tek Porto Lalzi! - Century 21 Albania
Përshkrim

"Porto Lalzi" eshte nje kompleks turistik rezidencial i ne faze ndertimi i vendosur ne Hamallaj - Gjiri i Lalzit. Kompleksi luksoz eshte i projektuar si nje qender multifunksionale, qe do te perfshije njesite rezidenciale te organizuara ne vila dhe apartamente, nje port jahtesh dhe nje qender argetimi me bare, restorante, qender tregtare dhe aktivitete te tjera.

Detajet e dupleksit per shitje:
- Siperfaqe totale: 172m2
- Siperfaqe neto: 154.6m2
- Siperfaqe e perbashket: 17.4m2
- Siperfaqe oborri: 59.2m2

Organizohet nga:
- Kati 0: Ambienti i ndenjes, Kuzhine e vecuar, tualet, korridor dhe ballkon
- Kati 1: 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon i cili aksesohet nga njera prej dhomave te gjumit.
Orientimi eshte perendim.

Per me shume informacion ju lutem me kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

59 m2

Sip. e brendshme:

172 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Duplex

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

122

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin