ZYRE PER QIRA TE DELIJORGJI!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet zyre me qera prane Delijorgjit, te hotel Hilton. Zyra me nje siperfaqe prej 190 metrash ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese dedikuar teresisht biznesit.
Eshte e organizuar nje nje hapesire open space, dy ndarje (njera me kend gatimi), dy tualete ballkon.
Zyra jepet bosh dhe eshte e pajisur me sistem kondicionimi, ndricimi dhe shtruar me pllake.

Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

190 m2

Sip. e brendshme:

187 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

152

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin