Shtepi Private+Truall Prane Stadiumit Ne Durres! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet shtepia private, me nje siperfaqe totale trualli prej 438m2. Siperfaqa e ndertimit eshte 83m2.
Kati i pare eshte i organizuar, ne nje salle ndenje, kuzhina 1 dhome gjumi dhe nje tualet.
Kati i dyte eshte i organizuar, ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet, plus nje ballkon.
Shtepia ndodhet shume prane rruges Mujo Ulqinaku mes pallatit te Sportit dhe Stadiumit eshte nje mundesi shume e mire banimi gjithashtu dhe investimi.
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

438 m2

Sip. e brendshme:

438 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

309

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Stadiumi Niko Dovana, Stadiumi

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin