SHITET TOKE NE KORCE - Century 21 Albania
Përshkrim

-Shitet toke ne hyrje te qytetit te Korces.
-Toka ndodhet vetem 3km larg larg qytetit dhe ka
nje pozicion te favorshem per biznese te ndryshme.

-Siperfaqe totale 4160m/2
- Toka ka akses ne dy rruge hyrese.
- E pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor
Per cdo informacion dhe detaje rreth prones na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

4160 m2

Sip. e brendshme:

4160 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

617

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Korçë

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin