SHITET VILE NE "SWAN LAKE RESIDENCE", FARKE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile ne Swan Lake Residence me pamje nga liqeni.
Specifikime teknike:
Siperfaqe totale ndertimi 208.24 m2
Sipërfaqe pishine 23.8 m2
Sipërfaqe e përbashkët 8.83m2
Sipërfaqe verande 99.16m2
Vila organizohet ne tre kate ku kati i pare ndahet ne: nje sallon i bollshem se bashku me kuzhinen dhe nje tualet, kati i dyte dy dhoma gjumi, nje tualet, kati i trete perbehet nga dhoma master me hapesir se bashku me tualetin. Gjithashtu vila disponon nje verande me siperfaqe 99.16m2.
Swan Lake Residence eshte një rezidencë e re me vila dhe apartamente, e cila ka një vendndodhje perfekte buzë liqenit të Farkës dhe shëtitores, me pamje nga mali i Dajtit dhe me një pamje fantastike në çdo moment të ditës.
I pozicionuar në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër, e bën vendin ideal për të jetuar në privatësi, qetësi, në harmoni me natyrën dhe shumë pranë qytetit.

Fotot jane ilustruese!

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

208 m2

Sip. e brendshme:

208 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

730

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Farkë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin