Shitet Penthouse ne Drimadhes,me pamje nga deti! - Century 21 Albania
Përshkrim

Penthouse per shitje ne Drimadhes, me pamje nga deti dhe me post parkim te dedikuar!

Informacione mbi pronen-
- Apartament ka siperfaqe te brendshme -95 m2
- siperfaqe e perbashket 25 m2
- Totalisht i investuar
- Godine per pak e perfunduar
- Kati i fundit
- 15 apartamente gjthesej
- Pamje spektakolare nga deti
- Post parkimi falas ne sheshin e godines
- Mundesi shume e mire investimi
- Drimadhes, vendodhje fantastike
- 250 metra nga deti


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

330

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Drimadhe, Dhërmi

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin