Shitet toke ne Fushe Kruje - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke per ndertim kapanoni, fabrika industrise se lehte, depo farmaceutike, fasoneri etj
Toka pozicionohet ne nje zone teper te frekuentuar qe njihet si arteria e rruges kombit.
Ndodhet vetem 9 km nga aeroporti Nene Tereza, 21 km nga Tirana dhe 39 km nga Durresi, vend teper strategjik si nje nder pikat me potencial te larte ekonomik te industrise se lehte.
Siperfaqe totale e tokes eshte 11312 m2
Cmimi 26 euro /m2 ( pa negociueshem )
Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

11312 m2

Sip. e brendshme:

11312 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

77

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Krujë

Qyteti: Krujë


Kontakto Agjentin