Apartament/Zyra 2+1 per Qira tek Garda - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament/Zyra per qira tek ish-Garda!
Apartamenti eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 2tualete dhe nje verande.
Ndodhet ne zonen me te mire te Tiranes qe ofron nje facilitet shume te medha per aktivitetin.
Ne cmim perfshihet dhe nje post Parkimi
Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

242

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Garda

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin